Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.03.2018 18:28
Animal Force nową strategią dla PS VR
272V

Animal Force nową strategią dla PS VR

Od dzisiaj PS VR kupimy w zauważalnie niższej cenie. Pora więc zwrócić uwagę ku grom i nadciągającym zapowiedziom. Jedną z nich jest Animal Force, czyli kolorowy tower defence ze zwierzętami.

Animal Force powstaje ekskluzywnie z myślą o PlayStation VR. Będzie to strategia, gdzie wcielimy się w zwierzaki, które uratują ziemię przed inwazją kosmitów. Każdy z naszych pociesznych bohaterów dysponować będzie unikalnymi zdolnościami i wykorzysta je do odparcia kosmicznego zagrożenia.

Animal Force będzie grą typu tower defence opracowaną wokół dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości. Otrzymamy więc wyjątkowy wgląd na wirtualną arenę, gdzie toczy się akcja produkcji. Przeciwnicy i bohaterowie będą poruszać się w przestrzeni 3D, a my w każdej chwili będziemy mogli złapać postać i rzucić ją w stronę zagrożenia.

Animal Force - zwiastun

Czeka na nas siedem różnorodnych etapów, starcia z bossami i kampania fabularna. Potwierdzono też trzy tryby wieloosobowe, w których dwóch dodatkowych graczy będzie korzystało z kontrolerów DualShock 4, aby zmierzyć się z użytkownikiem noszącym PS VR.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/03/28/save-the-planet-from-alien-invasion-in-animal-force-a-new-strategy-game-for-playstation-vr/

Tagi: animal force ISVR playstation 4 Playstation VR wideo