Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 28.03.2018 17:00
Wybrano głównego aktora do filmu o Duke'u Nukemie
441V

Wybrano głównego aktora do filmu o Duke'u Nukemie

Ponad 25 - letnia seria - Duke Nukem doczeka się adaptacji filmowej i już oficjalnie wiadomo, kto zagra główną rolę Księcia.

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że wytwórnia filmowa Paramount Pictures planuje zrealizować film o Duke'u Nukemie. Choć nie wiadomo było kto miałby wyreżyserować ten film to już pojawiały się plotki na temat aktora, który wcieliłby się w rolę samego Księcia.

Duke Nukem doczeka się ekranizacji?

Portalowi Cinemablend udało dotrzeć się do dwóch producentów filmu - Andresa Forma i Brada Fullera, którzy w wywiadzie zdradzili kilka istotnych informacji. Pierwszą informacją jaką zdradzili jest to, że chcą wzorować się na Deadpoolu z 2016 roku. Podobnie jak bohater filmu z Ryanem Reynoldsem, Duke Nukem jest typem ironicznej postaci.

Mając w dzisiejszym świecie mizoginistycznego faceta zastanawiamy się jak sprawić, by był zabawny i sympatyczny.  Jednocześnie musi być niesamowitym twardzielem, więc to są rzeczy, z którymi się mierzymy i próbujemy, aby wyszła z tego dawka naprawdę fajnej zabawy. 

Po drugie, film wciąż jest na bardzo wczesnym etapie. Producenci otwarcie mówią, że nadal nie mają scenariusza, który mogliby wręczyć głównemu aktorowi. Ten został w wywiadzie potwierdzony i w rolę Duke'a Nukema wcieli się John Cena - amerykański wrestler WWE, który na swym koncie ma występy w kilku produkcjach m.in 12 rund, Zostać legendą czy Wykolejona.  Jednakże jego angaż nie jest całkowicie pewny:

Jeśli przeczyta scenariusz i mu się nie spodoba, jestem pewien, że jest sposób, by mógł odejść z projektu, ale aktualnie jest z nami.

Obecnie filmowy Duke Nukem nie ma wyznaczonej daty premiery. 

Tagi: duke nukem film john cena paramount pictures