Jakub Barwiak Jakub Barwiak 27.03.2018 20:25
Fear the Walking Dead. Nowy zwiastun czwartego sezonu
427V

Fear the Walking Dead. Nowy zwiastun czwartego sezonu

Czwarty sezon Fear the Walking Dead tuż za rogiem. Z tej okazji AMC opublikowało nowy zwiastun i grafikę promującą produkcję.

Już za niecały miesiąc premiera 4 sezonu Fear the Walking Dead. Stacja AMC opublikowała właśnie pełny zwiastun czwartej serii swojej produkcji, a także towarzyszącą mu grafikę promocyjną. Fear The Walking Dead zadebiutowało w 2015, produkcja spotkała się ze sceptycznym przyjęciem. Wiele osób zastanawiało się czy jest sens aby powstał drugi serial o apokalipsie zombie, dziejący się w tym samym uniwersum. Odpowiedzią na to pytanie szybko okazało się „tak”, warto podkreślić iż wielu fanów tego świata uważa, iż Fear the Walking Dead pobiło jakością oryginalne The Walking Dead.

HBO GO dostępne dla wszystkich

Główną atrakcją czwartego sezonu Fear the Walking Dead, którą zapowiada zarówno zwiastun jak i nowa grafika jest pojawienie się Morgana Jonesa - pierwszej postaci z oryginalnego TWD, która będziemy mogli zobaczyć również w spin-offie. Przypomnijmy, iż Morgan pojawił się w pierwszym epizodzie Walking Dead, po czym powrócił jako kompletnie odmieniony człowiek w późniejszych sezonach.

Fear the Walkind Dead - zwiastun czwartego sezonu

Czwarta seria serialu debiutuje w trudnym czasie dla całej marki, ósmy sezon Walking Dead zbiera coraz gorsze recenzje, spada także jego oglądalność. Czy Fear jest w stanie odwrócić złą passę? Tego przekonamy się już niedługo.

Czwarty sezon Fear the Walking Dead zadebiutuje 15 kwietnia na AMC.

Źródło: https://screenrant.com/fear-walking-dead-season-4-trailer-key-art/

Tagi: AMC fear the walking dead Video