Kacper Mądry Kacper Mądry 27.03.2018 19:18
Apple pokazało nowego iPada
483V

Apple pokazało nowego iPada

Apple zaprezentowało nowy model swojego tabletu. Czym może pochwalić się nowy iPad?

Apple, jak i inne firmy nie szokuje już nowymi możliwościami tabletów. Zamiast tego otrzymujemy odświeżone urządzenia z paroma drobnymi zmianami.

iPhone SE2 może przypominać iPhona X

Nowy, iPad jest modelem znajdującym się pomiędzy wersją Mini, a Pro. Otrzymujemy tutaj zatem ekran 9,7 cala. Urządzenie będzie posiadało pojedynczą przednią kamerę 8MP oraz procesor A10 Fusion. Nie jest to najnowsza wersja tego podzespołu, ponieważ Apple stworzyło już wersję A11. Nowa bateria ma starczyć na dziesięć godzin pracy, a droższa wersja urządzenia zaoferuje łączność LTE. Design nowego iPada nie przypomina nowego iPhona X. Otrzymujemy zatem tradycyjny ekran bez wycięć oraz przycisk home z wbudowanym w niego skanerem linii papilarnych.

apple ipad

Apple przy okazji tej wersji iPada postawiło na edukację. Otrzymujemy zatem lepsze wsparcie dla rozszerzonej rzeczywistości, która pozwoli na nowe sposoby prowadzenia zajęć. W precyzyjniejszej pracy pomoże Apple Pencil, który jest teraz obsługiwany przez tablet. Jak prezentuje się cena nowego iPada?

  • 32GB, Wi-Fi - 1599zł
  • 128GB, Wi-Fi - 1999zł
  • 32GB, Wi-Fi + LTE - 2199zł
  • 128GB, Wi-Fi + LTE - 2599zł

apple ipad

Ceny urządzeń dla szkół będą o kilkaset złotych niższe, jednak na ten moment nie została podana żadna oficjalna informacja, która podałaby konkretne kwoty.

Źródło: https://wccftech.com/apples-latest-ipad-is-9-7-features-facetime-camera-8mp-sensor-and-the-a10-fusion-with-10-hours-battery/

Tagi: apple ipad