Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2018 19:05
Street Fighter V otrzyma stroje z serii Darkstalkers
478V

Street Fighter V otrzyma stroje z serii Darkstalkers

Darkstalkes pozostaje na razie martwe i raczej prędko się to nie zmieni. Fani otrzymają za to specjalne kostiumy, które trafią do Street Fighter V.

Street Fighter V już w przyszłym miesiącu otrzyma kolejną dawkę nowości. Tym razem padło na stroje z innej bijatyki Capcom. Firma przypomniała sobie o istnieniu Darkstalkers, czyli serii pełnej bohaterów inspirowanych znanymi potworami i nie tylko.

Street Fighter V - Blanka wraca do walki

Street Fighter V pozwoli nam zasmakować namiastki powrotu legendarnej serii Darkstalkers. Capcom kontynuuje politykę gościnnych występów i przenikania swoich uniwersów. W dniu 3 kwietnia do gry trafią bonusowe stroje pozwalające przebrać Juri, Uriena i Menat w bohaterów zapomnianego cyklu bijatyk.

Street Fighter V - Darkstalkers Costumes

Street Fighter V pozwoli założyć strój Lilith, Donovana i Khaibit (postać, która nie była nigdy grywalna). Nowe stroje pojawią się w PS Store z dniem 3 kwietnia i będą kosztować $3.99 za sztukę. W galerii możecie zobaczyć, jak przebrania wyglądają w akcji.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2018/03/26/cloak-yourself-in-darkness-with-darkstalkers-costumes-for-menat-juri-and-urien-in-street-fighter-v-arcade-edition-on-april-3

Tagi: Capcom darkstalkers dlc galeria kostiumy playstation 4 Street Fighter V