Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2018 18:43
Po porażce The Good Life twórca ucieka na serwis Kickstarter
276V

Po porażce The Good Life twórca ucieka na serwis Kickstarter

Hidetaka Suehiro wykonuje kolejne podejście do stworzenia The Good Life. Tym razem za pośrednictwem zbiórki w serwisie Kickstarer. Czy teraz projekt zostanie ufundowany?

The Good Life to powstający w bólach nowy projekt autorstwa Hidetakiego Suehiro. Legendarny twórca gier ma renomę wśród fanów niekonwencjonalnych gier, ale nie może liczyć na wystarczające wsparcie. Jego nowy tytuł nie zjednał sobie wystarczającej sympatii i zbiórka okazała się porażką. Autor nie poddaje się jednak i jest zdeterminowany, aby dalej próbować, więc teraz prosi o pieniądze za sprawą serwisu Kickstarter.

Deadly Premonition to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna gra Hideatakiego Suehiro. Produkcja, która w dniu premiery potrafiła zebrać zarówno najgorsze, jak i najlepsze oceny od krytyków. Rozbieżność opinii udzieliła się również graczom, którzy potrafili wskazać ten tytuł zarówno jako niesamowite dzieło sztuki, jak i niegrywalną grę zepsutą w każdym możliwym aspekcie. 

The Good Life - Kickstarter

The Good Life od samego początku ma mocno pod górkę. Pierwsza zbiórka społecznościowa okazała się porażką, ale nie zniechęciło to twórcy do dążenia urzeczywistnienia swojej wizji. Ta jest jak najbardziej ciekawa i warta uwagi. Gra ma nas zabrać do niewielkiego brytyjskiego  miasteczka pełnego mrocznych tajemnic, gdzie mieszkańcy po zmroku zmieniają się w koty.

Ponownie otrzymać mielibyśmy zaskakujący i trzymający w napięciu thriller nawiązujący klimatem do takich dzieł jak serial Archiwum X i  miasteczko Twin Peaks. Fanów twórczości Hidetakiego Suehiro nie trzeba namawiać, ale jak widać - ich grono nie jest wystarczające. A szkoda, bo autor udowodnił już w przeszłości, że potrafi oczarować gęstą atmosferą i tematyką groteskowych zbrodni. Jeśli macie ochotę wspomóc projekt, to możecie to zrobić na stronie Kickstartera

The Good Life Gif

Na ten moment The Good Life zebrało 131,478 dolarów z wymaganych 643,744. Do końca inicjatywy pozostało jeszcze 38 dni, więc możliwe, ze tym razem twórca osiągnie swój cel. Jeśli tak się stanie, to premiery możemy się spodziewać w trzecim kwartale 2019 roku. 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/476090608/the-good-life

Tagi: Hidetaka Suehiro kickstarter PC playstation 4 the good life wideo