Daniel Stroński Daniel Stroński 26.03.2018 18:11
Diane Kruger prawdopodobnie pojawi się w Death Stranding
449V

Diane Kruger prawdopodobnie pojawi się w Death Stranding

Death Stranding to już nie tylko "nowa gra Kojimy". Mówimy o produkcji, która przyciąga hollywoodzkie nazwiska. Wszystko wskazuje na to, że Diane Kruger użyczy swojego głosu i ruchów jednej z bohaterek gry.

Death Stranding, pierwszy projekt Hideo Kojimy od czasu opuszczenia Konami, najprawdopodobniej na razie ukrywa fakt, iż pojawi się tam Diane Kruger. Niemiecką aktorkę mogliście zobaczyć m.in. w Bękartach wojny Tarantino, Troi lub serii Skarb Narodów z Nicholasem Cage'em, a niebawem raczej na pewno zobaczymy ją w nadchodzącej grze Kojimy.

Troy Baker i Emily O'Brien w Death Stranding

Skąd ta pewność, że aktorka pojawi się w Death Stranding? Autor youtube'owego kanału YongYea zebrał kilka faktów, które nie pozostawiają zbyt wiele miejsca na wątpliwości. Wspólne zdjęcia Kojimy i Kruger, niejasne zapowiedzi na Twitterze, a w końcu - te same rękawiczki do sesji motion capture, z których korzysta Norman Reedus wcielający się w głównego bohatera. Teraz pozostaje już tylko czekać na oficjalne ujawnienie udziału aktorki i nakreślenie jej postaci.

Death Stranding - Diane Kruger prawdopodobnie pojawi się w grze

 

Źródło: YouTube (YongYea)

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment