Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.03.2018 17:27
A Way Out nie trafiło na szczyt. Wyniki sprzedaży z Wielkiej Brytanii
583V

A Way Out nie trafiło na szczyt. Wyniki sprzedaży z Wielkiej Brytanii

W zeszłym tygodniu mieliśmy wysyp kilku ciekawych premier. Warto tutaj przypomnieć A Way Out, Ni No Kuni 2, czy odświeżone Assassin's Creed Rogue: Remastered. Teraz pora sprawdzić, jak tytuły poradziły sobie w okresie debiutu.

GfK Chart-Track przedstawiło najnowsze wyniki sprzedaży gier z zeszłego tygodnia. Szczyt przypadł Sea of Thieves autorstwa Microsoft. Najwidoczniej narzekanie w recenzjach na nikłą zawartość nie odstraszyło użytkowników i pomimo obecności w abonamencie Game Pass, gra była najchętniej kupowanym tytułem przez graczy. 

Nasza recenzja A Way Out

Pomimo porażki z pirackimi przygodami dobrze poradziło sobie kooperacyjne i oryginalne A Way Out. Tytuł od EA i twórców Brothers: A Tale of Two Sons uplasował się na drugiej pozycji. Warto wziąć pod uwagę, że gra sprzedawana była po niższej cenie i jeden egzemplarzy wystarczy, aby dwie osoby mogły zapoznać się z całą historią. Podium zamyka przepiękne i bardzo wysoko oceniane Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom. Wyniki uwzględniają jedynie fizyczne kopie gier, więc miejcie na uwadze, że po podliczeniu cyfrowej egzemplarzy ranking mógłby prezentować się nieco inaczej.

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie:

  1. Sea of Thieves
  2. A Way Out
  3. Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom
  4. Assassin's Creed Rogue: Remastered
  5. FIFA 18
  6. Burnout Paradise Remastered
  7. Grand Theft Auto V
  8. EA Sports UFC 3
  9. Mario Kart 8 Deluxe
  10. Super Mario Odyssey

 

Źródło: http://ukie.org.uk

Tagi: a way out Electronic Arts hazelight ni no kuni 2 Sea of Thieves uk chart wyniki sprzedaży