Kacper Mądry Kacper Mądry 26.03.2018 08:48
Muzyka z Divinity: Original Sin 2 na winylu
183V

Muzyka z Divinity: Original Sin 2 na winylu

Jeśli jesteście audiofilami to twórcy Divinity: Original Sin 2 mają dla Was niespodziankę. Do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa gry.

Ścieżka dźwiękowa z Divinity: Original Sin 2 wkrótce dostępna będzie na winylu. Autorzy szykują, aż trzy wersje wydania.

Ścieżka dźwiękowa z Fe dostępna w Spotify

Larian Studios wraz z Black Screen Records przygotowali trzy wydania ścieżki dźwiękowej z gry Divinity: Original Sin 2. Autorem muzyki jest Borislav Slavov, a same winyle wykonane są w wysokiej jakości. Czym będą różniły się trzy wersje? Okazuje się, że jedyną różnicą będzie kolor winylu. Dostępny będzie czarny, czerwony oraz złoty.

Divinity original sin 2 playstation 4

W każdym dwupłytowym wydaniu znajdzie się również zapis nutowy utworu z menu głównego gry oraz kod na pobranie cyfrowej wersji utworów. Winyle z Divinity: Original Sin 2 będzie można zakupić już w kwietniu.

Divinity original sin 2 playstation 4

Co z wersją konsolową Divinity: Original Sin 2? Autorzy gry za każdym razem, gdy byli pytani o taką wersję odpowiadali, że wpierw chcą załatać wszelkie błędy, które odnaleźli po premierze, a następnie przystąpić do kolejnego projektu, którym może być oczywiście port gry.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Divinity: Original Sin Enhanced Edition Focus Home Interactive Larian Studios playstation 4