Kacper Mądry Kacper Mądry 25.03.2018 12:52
Overwatch pozwoli unikać graczy, którzy nas denerwują
325V

Overwatch pozwoli unikać graczy, którzy nas denerwują

Overwatch wprowadza nową funkcję nazwaną "Avoid as Teammate". W jaki sposób będzie ona działać?

Overwatch zamierza rozprawić się z graczami, którzy uprzykrzają nam życie. Nowa funkcja pozwoli na zablokowanie denerwujących nas graczy. Uniemożliwi to im dołączanie do naszej drużyny.

Jak powstała Brigitte z Overwatch?

Blizzard zastanawiał się od dłuższego czasu co zrobić z osobami, które przeszkadzają nam w rozgrywce. Często podczas gry trafimy na osoby, które ciągle narzekają na to jak grają inni lub obrażają współgraczy. Niektórzy nie chcą grać również z osobami, które mają niższe umiejętności od nich.

Overwatch - materiał o Avoid as Teammate

Z tego właśnie powodu w Overwatch powstało Avoid as Teammate. Nowa funkcja pozwoli na wybranie dwóch graczy, którzy nie będą mogli dołączyć do naszej drużyny. Ta dwójka będzie zablokowana przez cały tydzień po czym będzie trzeba dodać ich znowu lub wybrać inne, niechciane osoby.

Funkcja ma również ochronić nas przed graczami, których zachowanie nas wyjątkowo niepokoi. Taka zgłoszona osoba będzie mogła spokojnie prowadzić swoje działania jeszcze przez kilka dni zanim zajmie się nią Blizzard, a Avoid as Teammate pozwoli unikać takiego człowieka od razu.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/03/24/overwatch-avoid-as-teammate-feature-being-tested/

Tagi: Activision Blizzard blizzard Overwatch playstation 4