Kacper Mądry Kacper Mądry 24.03.2018 10:25
428: Shibuya Scramble i Fire Pro Wrestling World z premierą w lato
234V

428: Shibuya Scramble i Fire Pro Wrestling World z premierą w lato

428: Shibuya Scramble oraz Fire Pro Wrestling World otrzymały nowe okienko wydawnicze. Obie produkcje pojawią się w pudełku.

428: Shibuya Scramble oraz Fire Pro Wrestling World - dwie ciekawe produkcje pojawią się w Europie. Gier możemy spodziewać się w tegoroczne lato.

Fire Pro Wrestling World - więcej informacji

428: Shibuya Scramble to tytuł reprezentujący gatunek Visual Novel. W przeciwieństwie jednak do innych tego typu produkcji, całość nie będzie zawierać rysowanych postaci. Zamiast tego otrzymamy tradycyjne nagrania wideo. Tytuł charakteryzuje się ponad 50 zakończeniami, które będą różnić się w zależności od tego czy uda nam się rozwikłać zagadkę dotyczącą porywacza terroryzującego Tokio. Oryginalnie, 428: Shibuya Scramble zadebiutowało w 2008 roku, a teraz zmierza na PlayStation 4.

428: Shibuya Scramble - oficjalny zwiastun na zachodni rynek

Fire Pro Wrestling World to za to tytuł traktujący o wrestlingu. Produkcja wyjdzie na PlayStation 4 i zaoferuje mnóstwo trybów zabawy, które zerwą z dotychczasową wizją tego sportu. Tytuł umożliwi bogate opcji modyfikacji, dzięki czemu zadecydujemy o wyglądzie zawodników, sędziego czy ringu. Fire Pro Wrestling World pozwali też określić zachowania każdego z wrestlerów, którymi zagramy również przez sieć.

Fire Pro Wrestling World - zwiastun z GDC

428: Shibuya Scramble oraz Fire Pro Wrestling World dostępne będą w wersji cyfrowej oraz pudełkowej. Obie gry pojawią się w okolicach tegorocznego lata.

Źródło: gematsu.com

Tagi: 428: Shibuya Scramble fire pro wrestling playstation 4 Spike Chunsoft

Nie przegap