Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.03.2018 15:04
Cyberpunk 2077 na pewno na E3 2018. Nowe informacje o grze
1256V

Cyberpunk 2077 na pewno na E3 2018. Nowe informacje o grze

Cyberpunk 2077 pojawi się na targach E3 2018. Potwierdziło to oficjalnie studio CD Projekt Red w trakcie prezentacji wyników finansowych spółki. Dodatkowo, uchylono rąbka tajemnicy i zdradzono parę nowych detali o grze.

Na temat Cyberpunk 2077 od pewnego czasu krążyły dosyć negatywne opowieści, które wskazywały, że gra może mieć konkretne problemy. CD Projekt wszystkiego zaprzeczyło, ale jak to się mówi w niektórych kręgach - niesmak pozostał. Dlatego uznano, że czas pokazać swoją grę publiczności.

Cyberpunk 2077 wykorzysta technologie obecnej i nowej generacji. Dostaniemy grę na PS4 i PS5?

Cyberpunk 2077 pojawi się na targach E3 2018. Chwilę przed samymi targami, mamy dowiedzieć się dokładnie co przedstawi nam ekipa CD Projekt Red. Adam Kiciński, który prowadził transmisję w której poznaliśmy wyniki finansowe spółki odniósł się także do plotek na temat ewentualnego wydania Cyberpunk 2077 na PS5.

Kiciński przyznał - co oczywiste - że nikt jeszcze o nowej generacji konsol nie mówił. Ale Cyberpunk 2077 będzie tak technologicznie zaawansowany, że poradzi sobie i z kolejną generacją konsol. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy?

Gra nadal skupia się na trybie dla jednego gracza, w którym nie będzie żadnych mikrotransakcji. Tryb sieciowy w grze może się pojawić, ale wygląda na to, że dopiero jakiś czas po premierze. A przynajmniej w jakiejś zaawansowanej formie. CD Projekt Red nie wyklucza obecności trybu Battle Royale, ale to nadal zbyt odległy termin by cokolwiek mówić. Ponadto dementując plotki - gra nadal zaoferuje nam możliwość stworzenia własnej postaci decydując się na jedną z klas postaci.

Pozostaje więc odliczać do czerwcowego pokazu i liczyć, że to co dostaniemy zmiecie nas z butów.

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 playstation 4 wideo