Daniel Stroński Daniel Stroński 22.03.2018 13:34
Jakie gry na PSVR kupić w wielkanocnej promocji w PS Store?
1046V

Jakie gry na PSVR kupić w wielkanocnej promocji w PS Store?

PlayStation Store z okazji Wielkanocy przygotowało ponad 500 gier w obniżonych cenach. Łatwo się w tym pogubić albo naciąć na crapa, więc wyróżniliśmy najciekawsze propozycje na PlayStation VR.

PlayStation VR wbrew pozorom ma całkiem bogatą bibliotekę gier, choć trzeba przyznać, że duża część nie jest warta Waszych pieniędzy. Cóż ciekawego wybrać z najnowszych promocji? Pominiemy tu takie oczywistości jak Skyrim VR (289 zł 202,30 zł) DOOM VFR (129 zł 89 zł), bo o tych popularnych produkcjach większość posiadaczy PS VR zdaje sobie sprawę. W poniższym zestawieniu wybraliśmy te mniej głośne pozycje.

I Expect You To Die - 104 zł 42 zł

Lubicie Escape Roomy? Oto idealna gra dla Was! I Expect You To Die pozwala graczowi wcielić się w agenta, który znajduje się w pozornie niemożliwych sytuacjach. Każdorazowo jesteśmy zostawieni na pewną śmierć, lecz przy odrobinie spostrzegawczości i łączenia faktów powinniśmy zdążyć ujść z życiem. VR-owy symulator Bonda trafił na polskie PS Store z opóźnieniem, ale w promocyjnej cenie grzechem byłoby nie zagrać w tę perełkę.

 

Eagle Flight - 160 zł 75 zł

Ubisoft ma swój pomysł na otwarty świat pełen misji oraz znajdziek i od lat realizuje go w swoich największych seriach jak Far Cry czy Assassin's Creed. A gdyby tak przenieść go do wirtualnej rzeczywistości? W Eagle Flight jesteśmy orłem latającym nad pochłaniany przez naturę Paryżem. Dzikie zwierzęta, wąskie podziemne tory z przeszkodami oraz masa poukrywanych atrakcji idealnie uzupełniają tego sandboksa. A samo latanie? Uzależnione od wychyleń naszej głowy i absolutnie niewywołujące mdłości. Kto by się spodziewał, że "symulator ptaka" może być taki złożony i bogaty w zawartość?

 

Shooty Fruity - 84 zł 58 zł

Praca na kasie w sklepie to całkiem nudne zajęcie...  chyba że owoce nagle ożyją i będą próbowały nas zabić! Kasujemy towary, odblokowujemy bronie i ładujemy do wszystkiego, co się rusza, zalewając posadzkę miąższem! Szybka akcja, masa rozmaitych karabinów, strzelb czy granatów oraz możliwość złapania wściekłego jabłka jedną ręką, by drugą wykonać egzekucję shotgunem - absurdalne, ale jakże wciągające!


Statik - 84 zł 38 zł

Naukowcy zamknęli nasze ręce w dziwnym urządzeniu i musimy zrobić wszystko, by je wydostać. Statik w wyjątkowo oryginalny sposób wykorzystuje wirtualną rzeczywistość i DualShocka 4, by oddać nam swoistą grę logiczną, gdzie zarówno elementy otoczenia, jak i przyciski na padzie pomogą nam rozwiązać zagadkę - ale najpierw trzeba odnaleźć się w każdej nowej sytuacji. Kolejna gra typu "escape room", tym razem znacznie bardziej zagmatwana, lecz przez to bardziej satysfakcjonująca.


Robinson: The Journey - 209 zł 79 zł

Autorzy serii Crysis stworzyli VR-owy Park Jurajski, tyle że zamiast strzelać do dinozaurów, po prostu odkrywamy to piękne, ale i niebezpieczne miejsce. Raz spokojnie obserwujemy roślinożerne bestie, innym razem trzęsiemy się ze strachu przed ogromnymi mięsożercami, a przez cały czas czujemy zwyczajną radochę bycia w miejscu, o którym marzyliśmy za dzieciaka.


Rez Infinite - 125 zł 59 zł

Kultowe Rez w nowej wersji i ze specjalnym trybem VR - czego chcieć więcej? Specyficzna oprawa graficzna, elektroniczna muzyka i strzelanie do bliżej niezidentyfikowanych obiektów powraca w odświeżonej wersji, ale też z atrakcją w postaci Area X - czyli wolność w przemierzaniu świata i prawdziwe wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości. Gratka dla fanów oryginału z PlayStation 2, dla reszty będąc raczej dziwaczną ciekawostką.

 

Tagi: doom vfr Eagle Flight I Expect You To Die obniżki playstation 4 Playstation VR promocje rez infinite Robinson: The Journey Shooty Fruity statik wyprzedaż