Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.03.2018 21:28
Deadpool 2 lepszy od jedynki?
1069V

Deadpool 2 lepszy od jedynki?

Premiera coraz bliżej, z tego też powodu docierają do nas kolejne informacje o tym widowisku. Tym razem padło na te dotyczące jego jakości. Jest dobrze.

Czekacie na drugiego Deadpoola? Wygląda na to, iż warto. The Hollywood Reporter podaje, iż reakcje po pokazach testowych dwójki są lepsze niż w przypadku jego poprzednika.

Avengers: Wojna bez granic - zwiastun

Według doniesień portalu, produkcja Foksa uzyskała na nich wynik 98 na 100 punktów. Co ciekawe jednocześnie ocenie poddano inną wersję widowiska, która uzyskała 94 punkty. Po obu pokazach zdecydowano się – co nie powinno dziwić – na tą lepiej ocenianą.

Warto jednak pamiętać aby do ocen po pokazach testowych podchodzić z dystansem. Wynik punktowy jest uzyskiwany poprzez zebranie odpowiedzi widzów na pytania zadane przez studio. W zeszłym roku Strażnicy Galaktyki 2 na pokazach testowych uzyskali okrągłą setkę, po premierze jednak widowisko to zbierało w większości opinie gorsze niż te dotyczące pierwszych Strażników.

W tym momencie oczywiście nikt nie wie jak po premierze zostanie odebrany Deadpool 2, wiemy jednak to, iż Fox zdecydował się już na konkretną wersję swojego hitu, z którą chce atakować kina. Czy atak ten będzie skuteczny? Okaże się już w maju.

Źródło: https://screenrant.com/deadpool-2-test-screenings-score/

Tagi: