Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.03.2018 17:19
Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 bez trybu multiplayer
954V

Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 bez trybu multiplayer

Krążące od jakiegoś czasu po Sieci plotki na temat remasteru Call of Duty: Modern Warfare 2 wydają się być coraz poważniejsze. Według serwisu CharlieIntel, remasterem może zająć się Beenox, ekipa która wcześniej pomagała przy remasterze Modern Warfare.

Skąd plotki na temat remastera Call of Duty: Modern Warfare 2? W zeszłym tygodniu we włoskim oddziale Amazonu pojawiła się możliwość złożenia przedpremierowego zamówienia. Wyglądało to niezbyt pewnie, zwłaszcza data premiery ustalona na kwiecień tego roku.

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie i z datą premiery

Jednak CharlieIntel, serwis zajmujący się przede wszystkim serią Call of Duty postanowił sprawdzić wiarygodność tych informacji u poinformowanych osób i wychodzi na to, że faktycznie w tym roku możemy dostać Call of Duty: Modern Warfare 2. Za produkcją gry miałoby stanąć studio Beenox, które pomagało wcześniej ekipie Raven przy remasterze pierwszego Modern Warfare.

To, co jest wyjątkowo ciekawe w plotkach, to porzucenie trybu dla wielu graczy. Mielibyśmy dostać wyłącznie kampanię dla jednego gracza w remasterze Call of Duty: Modern Warfare 2. Z jednej strony, taki ruch wzbudziły krytykę. Dla wielu tryb sieciowy z Modern Warfare 2 był tym najlepszym. Ale z drugiej, odnowione Modern Warfare zbierało mnóstwo krytyki za zmiany wprowadzone w trybie dla wielu graczy.

Jak oceniacie te pogłoski? Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 z kampanią i bez multiplayera wasz urządza? Czy to za mało by grą się zainteresować?

Źródło: https://charlieintel.com/2018/03/21/sources-call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-has-no-mp-not-developed-by-raven/

Tagi: Activision Beenox call of duty: modern warfare 2 playstation 4