Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2018 19:23
Garage. Krwawy shooter, który przeniesie nas do ery VHS
247V

Garage. Krwawy shooter, który przeniesie nas do ery VHS

Garage w maju zaatakuje posiadaczy Nintendo Switch, którzy wezmą udział w mordowaniu mutantów i zombie, a wszystko to w retro atmosferze o mrocznym klimacie filmów klasy B.

Garage to kolejny tytuł niezależny pokazany na dzisiejszym Nindies Showcase. Gra trafi wyłącznie na Nintendo Switch w dniu 10 maja. Będzie to izometryczny shooter przypominający nieco Hotline Miami. Chociaż pod paroma względami mocno się różni.

Garage wykorzysta styl pixel-art i odpowiednie filtry graficzne, aby przenieść nas do ery kaset VHS. Zmierzymy się z armią nieumarłych zombie i wymagającymi bossami. Istotne będą mechanizmy survival, jak zarządzanie amunicją i stosowanie odpowiednich broni do danego starcia.

Garage - zwiastun

Grage jest krwawym shooterem inspirowanym filmami klasy B. Główny bohaterem został były diler narkotykowy o imieniu Butch, który obudził się w garażu pełnym mutantów i żywych trupów. Naszym zadaniem będzie po prostu przeżyć. Poza samym strzelaniem przyjdzie nam wykorzystywać interaktywne środowisko pozwalające na przewracanie elementów otoczenia, czy jazdę pojazdami 

Źródło: YouTube (tinyBuildGAMES)

Tagi: Garage nintendo switch tinyBuild Games wideo Zombie Dynamics

Nie przegap