Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2018 17:30
Trylogia The Banner Saga zmierza na Nintendo Switch
234V

Trylogia The Banner Saga zmierza na Nintendo Switch

Cała seria The Banner Saga została właśnie zapowiedziana na Nintendo Switch. Użytkownicy hybrydowej konsoli już do do końca tegorocznych wakacji będą mogli zapoznać się z taktyczną trylogią.

Trzy odsłony The Banner Saga zmierzają na najnowszą konsolę Nintendo Switch. Pierwsza i Druga część zadebiutują już niedługo. Trzecia pojawi się w okresie letnim, czyli w tym samym lub podobnym terminie, co premiera na konkurencyjnych sprzętach.

The Banner Saga 3 - poznajcie Bolverka

The Banner Saga to mocno narracyjna produkcja należąca do gatunku taktycznych gier RPG. Całość osadzona jest w świecie inspirowanym wierzeniami i mitologią wikingów, a gracz poznaje emocjonalną opowieść bohaterów i toczy wiele wymagających pojedynków. Fani w obecnej chwili czekają na zwieńczenie cyklu, który w ramach trzeciej odsłony ma zamknąć najważniejsze wątki opowieści. Poniżej jeden z całej serii zwiastunów przedstawiających główne postacie nadchodzących wydarzeń.

The Banner Saga 3 - poznajcie Bolverka

Źródło: Nindies Showcase Spring 2018

Tagi: nindies showcase 2018 Nintendo Switch stoic studio The Banner Saga the banner saga 2 the banner saga 3 Versus Evil wideo