Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2018 17:14
Dragon Ball FighterZ. Modyfikacja kamery ujawnia ukryte tryby rozgrywki i sekrety
448V

Dragon Ball FighterZ. Modyfikacja kamery ujawnia ukryte tryby rozgrywki i sekrety

Dragon Ball FighterZ ma przed sobą świetlaną przyszłość i będzie długo wspierane. Poza dodatkowymi wojownikami doczekamy się co najmniej dwóch nowych trybów zabawy, które poniekąd znajdują się już w grze.

Okazuje się, że Dragon Ball FighterZ skrywa jeszcze kilka sekretów, które znajdują się tuż pod nosem graczy. Na kanale Shezes pojawiło się nagranie użytkownika przedstawiające grę z uwolnioną kamerą. Ukazała ona ukryte tryby i trochę ciekawostek.

Dragon Ball FighterZ - pierwsze DLC (Bardock i Broly) jeszcze w tym miesiącu

Dragon Ball FighterZ wrzuca nas do specjalnego lobby, z którego wybieramy tryby rozgrywki. Nie możemy tam operować kamerą i okazuje się, że nie bez powodu. Poprzez modyfikację jeden z użytkowników postanowił sprawdzić, co skrywa się poza ekranem. Odkryto tym samym dwa nieznane warianty zabawy

  • Z League ze złotym pomnikiem komicznego Mr. Satana
  • Raid Battle przedstawiające kosmiczną kapsułę, którą podróżowali Saiyanie

Tryby zostaną zapewne udostępnione po jakimś czasie, ale na razie nie znamy szczegółów na temat ich zasad.

Dragon Ball FighterZ - sekrety i ciekawostki

Nagranie przedstawia też kilka ciekawostek. Twórcy bardzo szczegółowo wymodelowali poszczególne areny, nawet jeśli w trakcie walki gracz nie jest w stanie dostrzec wielu elementów otoczenia. Przykładowo księżyc na kosmicznej mapie to faktycznie trójwymiarowy model, a trybuny turnieju otaczają cały ring. Mimo, że sama rozgrywka jest dwuwymiarowa.

Źródło: YouTube (Shezes)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo