Daniel Stroński Daniel Stroński 20.03.2018 12:26
Assassin’s Creed Rogue Remastered już dostępne, mamy zwiastun premierowy
571V

Assassin’s Creed Rogue Remastered już dostępne, mamy zwiastun premierowy

Assassin’s Creed Rogue Remastered to jedna z najciekawszych odsłon serii, którą wielu fanów mogło przegapić z uwagi na równoczesną premierę z bardziej promowanym AC Unity. Na szczęście remaster jest już dostępny na PS4.

Assassin’s Creed Rogue to historia byłego asasyna, który dołączył do templariuszy, by zniszczyć swoich dawnych braci. Choć pomysł na nową postać brzmi ciekawie i ostatecznie Rogue było chwalone głównie za fabułę, w listopadzie 2014 roku gra ukazała się na PS3 w ten sam dzień, co Assassin's Creed Unity na PS4. Dziwny ruch ze strony francuskiego wydawcy poskutkował tym, że wielu zwyczajnie ominęło grę od studia Ubisoft Sofia. Teraz jest okazja, by ją nadrobić, do tego w odświeżonej oprawie.

Assassin's Creed Rogue - porównanie wersji na PC z PS4 Pro

Assassin’s Creed Rogue Remastered nie tylko odświeżyło oprawę, ale zostało wzbogacone o dwie dodatkowe misje z edycji Deluxe z PS3, dwa pakiety broni, strojów i ozdób statku oraz wyjątkowy strój Bayeka z Assassin's Creed Origins. Gra dostępna jest od dziś w PS Store w cenie 119 zł (za tę samą cenę kupimy cyfrową wersję oryginału z PS3).

Assassin's Creed Rogue Remastered - zwiastun premierowy

 

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: Assassin’s Creed Rogue Remastered Ubisoft Ubisoft Sofia