Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.03.2018 19:39
Nowy projekt Netfliksa z gwiazdorską obsadą?
587V

Nowy projekt Netfliksa z gwiazdorską obsadą?

Netflix nie zwalnia tempa. Być może najnowszy projekt serwisu doczeka się gwiazdorskiej obsady.

Triple Frontier powraca z niebytu. Projekt o którym po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2010 roku, miał być pierwotnie kolejnym filmem w reżyserii Kathryn Bigelow, od tego czasu przeszedł on jednak kilka zawirowań.

Twórca Obecności wyprodukuje horror dla Netfliksa

W styczniu zeszłego roku pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż główne role w filmie mieliby zagrać Channing Tatum i Tom Hardy. To już jednak przeszłość, w międzyczasie z produkcji filmu zrezygnował Paramount. W maju ubiegłego roku obraz trafił pod skrzydła Netfliksa.

The Hollywood Reporter podaje, iż w tym momencie Ben Affleck prowadzi rozmowy, których efektem miałby być występ, w obecnie niezatytułowanym filmie. Negocjacje prowadzi rzekomo również Oscar Isaac, w obsadzie są podobno również Charlie Hunnam, Garrett Hedlund, Pedro Pascal i Adia Arjoa.

Pierwotny tytuł obrazu odnosi się do strefy granicznej pomiędzy Paragwajem, Argentyną i Brazylią, który znany jest jako niemałe skupisko przestępczości. Producentem filmu jest Charles Roven (Człowiek ze stali), za reżyserię odpowiada J.C. Chandor (Rok przemocy).

Źródło: http://collider.com/triple-frontier-netflix-movie-cast-ben-affleck-oscar-isaac/#images

Tagi: ben affleck Netflix