Kacper Mądry Kacper Mądry 16.03.2018 16:25
Genesis: Alpha One to roguelike łączący strzelankę ze strategią
364V

Genesis: Alpha One to roguelike łączący strzelankę ze strategią

Genesis: Alpha One będzie oryginalnym miksem kilku gatunków. Kosmiczna przygoda wydaje się być jednak dzięki temu nad wyraz ciekawa.

Genesis: Alpha One połączy elementy gier fps oraz strategii. Wszystko to zostanie wzbogacone o losowo generowane światy.

Hellmut: The Badass from Hell. Roguelike z piekła rodem

Jako przywódca statku kosmicznego Genesis przyjdzie nam poprowadzić misję ku odnalezieniu nowego domu dla ludzkości. Aby tego dokonać będziemy musieli odkrywać nowe planety, na których znajdziemy surowce i przedmioty potrzebne do rozbudowy nowych koloni czy naszego okrętu. Misje na planetach będą prowadzone w formie tradycyjnej strzelanki.

Genesis: Alpha One - zwiastun

Po zebraniu materiałów powrócimy na pokład naszego Genesis, który to będziemy rozbudowywali i dekorowali według naszego widzimisię. W trybie strategicznym Genesis: Alpha One zaplanujemy dalszy rozwój i zdecydujemy czy np. powinniśmy się skupić na hodowaniu nowych gatunków roślin, które ożywią planety czy też zwiększyć nasze umiejętności w łączeniu DNA ludzi oraz innych napotkanych istot.

Wszystko to po to, aby stworzyć mnóstwo nowych domów dla przyszłych mieszkańców. Genesis: Alpha One pojawi się na PlayStation 4 w lato 2018.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/03/15/play-an-interstellar-pioneer-in-genesis-alpha-one-a-roguelike-shooter-with-an-rts-twist/

Tagi: Genesis Alpha One playstation 4 Radiation Blue Team17 Digital