Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2018 19:56
Megadimension Neptunia VIIR z datą premiery i galerią prezentującą tryb VR
514V

Megadimension Neptunia VIIR z datą premiery i galerią prezentującą tryb VR

Odświeżone jRPG Megadimension Neptunia VIIR zbliża się do Europy. Gra dotrze do nas w maju i pozwoli poznać świat Gamindustri w zupełnie nowy sposób dzięki PlayStation VR.

Megadimension Neptunia VIIR jest ulepszoną wersją pozycji debiutującej pierwotnie w 2015 roku. Seria wrzucająca nas do absurdalnego uniwersum, gdzie bohaterki pełnią rolę personifikacji konsol z branży, wkroczy niedługo w wirtualną rzeczywistość.

Więcej informacji o Megadimension Neptunia VIIR znajdziesz w naszej bazie gier

Megadimension Neptunia VIIR zadebiutuje w Europie dnia 11 maja. Tytuł wesprze PlayStation VR, ale urządzenie nie będzie wymagane do normalnej rozgrywki. Dzięki wirtualnej rzeczywistości odwiedzimy boginie z gry w ich pokojach. Tam zachodzić będą proste interakcje oraz zabawne wymiany zdań. Nowe zrzuty ekranu prezentują dokładniej omawianą funkcję i znajdziecie je w galerii.

Megadimension Neptunia VIIR - PlayStation VR

Megadimension Neptunia VIIR względem oryginalnego wydania zaoferuje ulepszoną warstwę wizualną wykorzystującą nowy silnik graficzny. Zmianie ulegnie też system walki, który pozwoli teraz na wybieranie pojedynczych ataków danego combo w trakcie walki. Otworzy to przed nami nowe opcje strategiczne i rozwinie aspekt taktyczny pojedynków.

Źródło: https://www.dualshockers.com/megadimension-neptunia-viir-gets-european-release-date-new-screenshots-vr-goddesses/

Tagi: compile heart galeria Megadimension Neptunia VIIR playstation 4 Playstation VR