Kacper Mądry Kacper Mądry 15.03.2018 16:07
Tropico 6 przedstawia masę nowości
426V

Tropico 6 przedstawia masę nowości

Tropico 6 ponownie pozwoli nam na swobodne kreowanie ustroju naszego państwa. Co tym razem szykuje dla nas "El Presidente"?

Tropico 6 kontynuuje swoją sprawdzoną formułę i wprowadza do niej kilka ciekawych ulepszeń. Przyjrzyjmy się co nowego czeka na nas w szóstej odsłonie serii.

Tropico 6 na zwiastunie z Gamescom 2017

Po raz pierwszy w Tropico będziemy mogli zarządzać kilkoma wyspami, które połączymy mostami. Gra kładzie większy nacisk na transport i infrastrukturę, co pozwoli na sporą swobodę w kreowaniu swojego wymarzonego państwa. W Tropico 6 czekają na nas znane na całym świecie budynki, jak Statua Wolności czy Wieża Eiffla. Te i kilka innych będziemy mogli bez problemu umieścić na naszym terytorium.

Tropico 6 - zwiastun z rozgrywki

To jednak nie koniec atrakcji. Oprócz budowy mostów otrzymamy możliwość kopania tunelu oraz rozwinięcia usług przewozu ludzi poprzez taksówki, busy czy kolejki górskie. Własny pałac będziemy mogli zmodyfikować tak jak nam się żywnie podoba, więc nic nie stanie na przeszkodzie, aby "przyozdobić" budynek kilkoma miejscami do lądowania dla helikopterów.

Powracają również przemowy. Tropico 6 umożliwi zwracania się do ludu i obiecywanie rzeczy, których i tak nigdy nie spełnimy. Wszystko to będziemy mogli wykorzystywać grając w trybie kooperacji lub czteroosobowym trybie online, skupionym na rywalizacji.

Źródło: https://wccftech.com/tropico-6-gameplay-trailer-game-gdc-2018/

Tagi: haemimont games Kalypso Media playstation 4 Tropico 6