Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.03.2018 14:05
Wiedźmin Geralt w Soul Calibur VI!
1238V

Wiedźmin Geralt w Soul Calibur VI!

Wiedźmin Geralt trafi jako grywalna postać do Soul Calibur VI! Wcześniejsze plotki się potwierdziły z dodatkową niespodzianką. Geralt trafi na okładkę gry!

Soul Calibur VI zadebiutuje na konsolach tej generacji i PC-tach jeszcze w tym roku. Bandai Namco postanowiło zresetować historię i cofnąć wydarzenia do historii z Soul Calibur i opowiedzieć ją na nowo. Ten ruch pozwolił dołączyć do gry nieobecnych wtedy zawodników oraz zaprosić nowych gości.

Geralt z Wiedźmina 3 trafi do Soul Calibur VI. Gdzie mógłby jeszcze?

Geralt z Wiedźmin 3: Dziki Gon jest pierwszym wojownikiem, który zalicza gościnny występ w Soul Calibur VI. W grze pojawi się on razem ze swoją planszą, odtworzonym na silniku Unreal Engine 4, Kaer Morhen. Z racji tego, że SC VI dostępne będzie jedynie po angielsku, głos Geraltowi podłoży Doug Cockle. Za to motywem Wiedźmina w trakcie walki będzie „Hunt or be Hunted”.

Soul Calibur VI - Grywalny Geralt na wideo


Nad przenoszeniem Geralta do Soul Calibur VI czuwała ekipa CD Projekt Red, chcąc zadbać o wierność odtworzenia swojego bohatera. Tak o pomyśle mówi Marcin Momot z CDP Red:

SOULCALIBUR jest doskonale znany w świecie bijatyk z przyjmowania kultowych postaci gościnnych. Kiedy zwrócono się do nas z pomysłem połączenia obu światów, uznaliśmy że społeczność będzie się doskonale bawić, grając wiedźminem” stwierdził Marcin Momot, kierownik ds. społeczności w CD PROJEKT RED. „Współpracowaliśmy z grafikami z BANDAI NAMCO, aby wiernie odtworzyć Geralta i udostępniliśmy oryginalne zasoby z Wiedźmina 3, takie jak model wiedźmina, animacje czy uzbrojenie. Myślę, że BANDAI NAMCO doskonale się spisało, ujmując wszystkie szczegóły i wprowadzając Geralta do serii SOULCALIBUR w sposób, który na pewno spodoba się fanom obu serii

Zaskakujące (pozytywnie!) jest za to wybranie Geralta na okładkę Soul Calibur VI. Towarzyszyć będzie on kultowemu już Mitsurugiemu.

Soul Calibur VI PS4 Cover

Jak wam się podoba?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bandai Namco namco bandai playstation 4 Soul calibur VI wideo