Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.03.2018 17:00
Call of Duty: WW2 z wydarzeniem na dzień św. Patryka, a także aktualizacją 1.11
308V

Call of Duty: WW2 z wydarzeniem na dzień św. Patryka, a także aktualizacją 1.11

Call of Duty: WW2 świętuje dzień św. Patryka nowym wydarzeniem czasowym. A do tego, Sledgehammer Games udostępniło aktualizację 1.11, która wprowadza sporo ważnych zmian.

Call of Duty: WW2 jest jedną z najlepiej sprzedających się gier serii, ale nie potrafi za bardzo przy sobie utrzymać graczy, którzy częściowo porzucili grę i wracają przy kolejnych DLC. Jest jednak szansa, że zmiany z aktualizacji 1.11 skuszą do powrotu część fanów.

Call of Duty: WW2 dostało spore zmiany w broniach

W aktualizacji 1.11 przebudowano system lootu. Zwiększono szansę na otrzymanie przedmiotów premium, znacząco zmniejszono wypadanie duplikatów, do tego pojawi się więcej opcji zdobycia danej broni. Do tego pojawiają się nowe wyzwania, nowa kategoria przedmiotów i wprowadzono balans tego, co otrzymujemy.

Oprócz tego - balans w grze sieciowej. Łatanie exploitów na mapach, dorzucenie na stałe trybów gry - Prop Hunt i Gun Game. Dodatkowo poprawki w interfejsie, do tego fixy w trybie Zombie.

Jednocześnie w dniach 13 marca - 4 kwietnia trwać będzie czasowe wydarzenie. Czego możemy się po nim spodziewać? Cytując Activision:

Shipment 1944

Shipment 1944, odświeżona mapa do rozgrywek wieloosobowych na krótki dystans, jest darmowa i dostępna już teraz w Call of Duty: WWII we wczesnym dostępie dla posiadaczy Karnetu Sezonowego. Mapa będzie darmowa dla wszystkich od piątku, 16 marca.

Leprechaun Hunt Moshpit

Miejscówka The Leprechaun Hunt Moshpit oferuje pokręcone wersje trybów Drużynowy Deathmatch, Umocniony Punkt, Potwierdzone Zabójstwo oraz Dominacja – na każdej mapie znajduje się zwinny leprechaun zamieniony w zombie. Każdy gracz, który wyeliminuje to przerażające, małe cudactwo, będzie nagrodzony czymś więcej niż zwykły garnuszek złota – wszystkimi Seriami Zabójstw naładowanymi i gotowymi do użycia.

Nowa broń i ekwipunek

W trakcie wydarzenia Operation: Shamrock & Awe gracze zdobędą zupełnie nowy ekwipunek, uniformy, hełmy, malowania broni oraz wiele więcej. W dodatku do nowego sprzętu, Operation: Shamrock & Awe dostarcza dwie nowe bronie – pistolet maszynowy M-38 oraz karabin maszynowy MG 81. Obie otrzymały warianty inspirowane Dniem Świętego Patryka, dostępne wyłącznie w trakcie wydarzenia. Inne warianty tych broni będą dostępne także po zakończeniu Operation: Shamrock & Awe.

Źródło: https://community.sledgehammergames.com/t5/Sledgehammer-Games/SHG-Weekly-Community-Update-Monday-March-12/ba-p/10679009 | Informacja Prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games