Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.03.2018 12:58
Iron Harvest już na Kickstarterze
378V

Iron Harvest już na Kickstarterze

Iron Harvest zgodnie z zapowiedziami trafiło na Kickstartera i prawie zostało ufundowane w dzień po starcie zbiórki. Możemy więc być pewni jej powodzenia.

Iron Harvest potrzebuje do ufundowana projektu 450 tysięcy dolarów, z czego już teraz zebrano ponad 360 tysięcy. Możemy więc śmiało założyć,że za dzień, maksymalnie dwa, cała kwota potrzebna do powstania gry zostanie zebrana i później deweloperzy będą mogli szlifować projekt za nadwyżkę.

6 minut rozgrywki z Iron Harvest

Informacje z estrony zbiórki zdradzają nam też planowaną datę premiery, ustaloną na końcówkę 2019 roku. Iron Harvest zaoferować ma kampanię dla jednego gracza z 21 misjami do zaliczenia, sieciową grę w trybie rywalizacji i kooperacji, polską wersję językową, darmowe aktualizacje zawartości.

Gra charakteryzować ma się większym naciskiem na taktykę i planowanie aniżeli na szybkość klikania. Deweloperzy oddają nam w ręce ponad 40 jednostek, a także 9 bohaterów. Będziemy budować bazy, pilnować ich, zarządzać, a środowisko, które nas otoczy, będzie zniszczalne.

Jeśli chcecie się dorzucić do projektu, zbiórkę znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/kingartgames/iron-harvest

Tagi: Iron Harvest KING Art Games playstation 4 wideo