Daniel Stroński Daniel Stroński 13.03.2018 12:53
Pure Farming 2018 już dostępne, twórcy posłuchali się fanów
424V

Pure Farming 2018 już dostępne, twórcy posłuchali się fanów

Pure Farming 2018 trafiło dziś do sprzedaży i ma być czymś więcej niż tylko alternatywą dla fanów symulatorów farmera.

Pure Farming 2018 to podejście Techlandu do symulacji uprawy roli. Na przestrzeni czterech map (Kolumbia, Montana, Włochy i Japonia) z odmiennymi plonami spróbujemy swoich sił w trybie wyzwań z wymagającymi scenariuszami, ale też będziemy mogli doświadczyć produkcji na spokojnie w trybie gry swobodnej.

Pamiętajcie także o nadchodzącej rewolucji w postaci Farming Simulator 19!

Producent uważa, że Pure Farming 2018 ma szansę stać się najlepszym symulatorem w swojej dziedzinie za sprawą tego, że zespół deweloperski uważnie przestudiował uwagi fanów tego typu gier:

Słuchaliśmy uważnie społeczności zgromadzonej przy symulatorach i rozumiemy jej potrzeby. Dlatego w grze mamy flotę licencjonowanych maszyn liderów branży takich jak Zetor, JCB, Great Plains i wiele innych. Zaprojektowaliśmy unikatowe farmy w Montanie, Japonii, Kolumbii, Niemczech i we Włoszech oraz przedstawiliśmy szereg upraw specyficznych dla każdego z regionów. Oferujemy trzy zróżnicowane tryby gry i wierzymy, że stworzyliśmy produkt zarówno bardzo przystępny nowicjuszom jak i stawiający wyzwanie weteranom, którzy znają się na wirtualnym rolnictwie.

Ponadto w ciągu najbliższych sześciu miesięcy mamy dostać co najmniej siedem pakietów DLC oraz w ciągu trzech miesięcy - wsparcie dla kontrolerów-kierownic, a najciekawsze mody z PC mają trafiać na konsole. Pozostaje czekać na pierwsze recenzje lub samemu skusić się na dzisiejszą premierę. Poniżej nowy zwiastun.

Pure Farming 2018 - zwiastun

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: pure farming 2018 Techland