Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.03.2018 19:05
14 ekskluzywnych hitów zmierzających na PS4
1904V

14 ekskluzywnych hitów zmierzających na PS4

Sony postanowiło przypomnieć nam o czternastu wielkich grach zmierzających na PlayStation 4 i mogących pochwalić się "prestiżowym" statusem produkcji ekskluzywnych. Jakich tytułów nie uświadczymy na innych sprzętach?

PlayStation 4 ma przed sobą świetlane miesiące. Konsola otrzyma mnóstwo gier, a w tym wiele na wyłączność. Najważniejsze, że będzie to różnorodny zestaw, który trafi do odmiennych graczy. Osoby ceniące sobie filmowe doznania będą mogły zagrywać się w Detroit: Become Human, God of War oraz The Last of Us: Part 2. Fani bardziej kreatywnych, artystycznych i pomysłowych gier mogą z kolei spoglądać w kierunku Dreams i Concrete Genie. Miłośnicy komiksów wcielą się w Spider-mana, a fani japońskich klimatów odwiedzą ten kraj za sprawą Yakuza 6 i Ghost of Tsushima.

Posłuchaj japońskiego głosu Kratosa z God of War

PlayStation 4 poza wieloma grami multiplatformowymi może się pochwalić bardzo bogatą biblioteką gier na wyłączność. Przyszłość jeszcze bardziej rozszerzy ofertę ekskluzywnych gier i w ciągu najbliższego roku czeka nas istny zalew wspaniałych produkcji:

 1. Spider-Man
 2. God of War - premiera 20 kwietnia
 3. Detroit: Become Human - premiera 25 maja
 4. Days Gone - premiera w 2019 roku
 5. Ghost of Tsushima
 6. Blood & Truth 
 7. The Last of Us: Part 2
 8. Dreams
 9. Concrete Genie
 10. Erica
 11. MediEvil
 12. Yakuza 6: The Song of Life - premiera 17 kwietnia
 13. Firewall: Zero Hour
 14. Death Stranding

To oczywiście tylko część szykowanych gier i dobroci, na które liczyć mogą właściciele PlayStation 4. Na jaką pozycję Wy najbardziej czekacie?

God of War - Polski zwiastun

Detroit: Become Human - zwiastun z rozgrywką

Spider-Man od Insomniac - zwiastun E3 2017

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/03/12/14-massive-upcoming-ps4-exclusive-games-worth-clearing-your-diary-for/

Tagi: god of war gry ekskluzywne playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo