Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2018 15:03
Aktualizacja Switcha za rogiem?
305V

Aktualizacja Switcha za rogiem?

Wkrótce możemy doczekać się kolejnej aktualizacji Switcha. Na ślad aktualizacji 5.0 wprowadza nas najnowsza wersja aplikacji do kontroli rodzicielskiej na konsoli Nintendo.

Jeśli ktoś nie jest w temacie, Nintendo oferuje zarządzanie kontrolą rodzicielską za pomocą aplikacji na smartfonie. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ale nie dziwi w ogóle w temacie Nintendo. Wspomniana aplikacja otrzymała aktualizację, która wprost mówi o kolejnym update'cie Switcha.

Nintendo Switch dostanie przenośny stojak USB od HORI

Switch aktualnie posiada wersję systemu oparta na wersji 4.0. Posiadacze konsoli czekają na kolejną dużą aktualizację, zastanawiając się co przyniesie im Nintendo (może wreszcie Virtual Console?). Aktualizacja aplikacji na smartfonach przyniosła opcję tworzenia listy wyjątków, poszerzono czas ustawienia końca gry z uwagi na godzinę, a także synchronizację ze Switchem jeśli jest uśpiony.

Najważniejsze jest na końcu - wspomnienie o wymogu posiadania Switcha w wersji 5.0. Skoro aplikacja dostała nową wersję już teraz, to aktualizacja konsoli Nintendo nie powinna być daleko.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2018/03/switch_parental_controls_app_update_suggests_firmware_5_0_0_isnt_far_away

Tagi: Nintendo Nintendo Switch