Kacper Mądry Kacper Mądry 12.03.2018 09:05
Ruszyły zapisy do gry Westworld na podstawie serialu HBO
343V

Ruszyły zapisy do gry Westworld na podstawie serialu HBO

Fani Westworld mogą zacierać ręce. Wkrótce wystartuje gra mobilna na podstawie serialu.

Westworld na urządzenia mobilne przypomina w swoich założeniach Fallout Shelter. Jeśli zamierzacie ogrywać ten tytuł, to powinniście już teraz się zarejestrować, aby uzyskać darmowe bonusy.

W grze Westworld wcielimy się w nowego pracownika firmy Delos, który trafi do Delos Park Training Simulation. Naszym zadaniem będzie kontrolowanie wszelkich akcji, które zdarzą się podczas naszej symulacji. Od nas będzie zależało czy ludzie będą bezpiecznie żyli wraz z robotami czy tez zdarzy się tragedia.

Westworld

Jeśli jesteście zainteresowani produkcją, to powinniście stworzyć swoje konto już teraz. Autorzy zapowiedzieli, że z każdym przekroczonym progiem osób, potencjalni gracze otrzymają darmowe bonusy. Wszelkie nagrody będzie można odebrać do 10 maja. Aby zarejestrować się w grze, użytkownicy iOS powinni udać się pod ten adres. Użytkownicy systemu Android stworzą konto w tym miejscu.

Westworld - zwiastun produkcji

 

Źródło: http://toucharcade.com/2018/03/12/pre-registrations-for-the-westworld-mobile-game-from-warner-brothers-have-begun-on-ios-and-android-full-game-releases-in-april/

Tagi: behaviour interactive mobile Warner Bros. westworld