Daniel Stroński Daniel Stroński 09.03.2018 14:54
Far Cry 5. Na Spotify pojawiło się polskie radio Hope County FM, do wygrania PS4 Pro
598V

Far Cry 5. Na Spotify pojawiło się polskie radio Hope County FM, do wygrania PS4 Pro

Far Cry 5 rozszalało się z kampanią reklamową. Mieliśmy już masę zwiastunów, w tym całkiem zabawne spoty, a teraz stworzono specjalne radio, gdzie do wygrania czeka sporo nagród.

Far Cry 5 pod koniec tego marca przeniesie nas do fikcyjnego Hope County, gdzie znakomita większość mieszkańców stała się fanatycznymi wyznawcami lidera sekty o nazwie Bramy Edenu - Josepha "Fathera" Seeda. Mieliśmy już zwykłe zwiastuny, filmiki przedstawiające postacie, a nawet prezentację edycji kolekcjonerskich w zabawnej formie spotu z telezakupów.

Far Cry 5. Telezakupy na zwiastunie-parodii

Teraz pojawił się kolejny oryginalny pomysł promocji gry. Na platformie Spotify znajdziemy "radiostację" Hope County FM, gdzie dwa razy w tygodniu znajdziemy audycje przedstawiające postacie z gry i samo Hope County. Całość jest w języku polskim i usłyszymy też wywiady z rodzimymi youtuberami AdBusterem i Rojsonem oraz specjalistą od survivalu Konstantym Młynarczykiem. Oprócz tego słuchacze dostaną porządną dawkę amerykańskiej muzyki dla fanów gitarowych i elektronicznych brzmień.

Hope County FM to jednak nie tylko rozrywka, ale też okazja do zdobycia nagród. Wystarczy wejść na stronę radia www.hopecountyfm.pl i wykazać się pomysłowością w odpowiedziach na pytania. Na razie dostępne jest jedno zadanie - trzeba napisać, dlaczego Joseph Seed powinien uratować przed apokalipsą właśnie Ciebie. Do wygrania cztery konsole PlayStation 4 Pro oraz gadżety związane z grą, a dodatkowo można zgłosić się po egzemplarz z limitowanego nakładu Księgi Josepha.

Far Cry 5 - zwiastun

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: far cry 5 playstation 4 spotify Ubisoft Ubisoft Montreal