Daniel Stroński Daniel Stroński 09.03.2018 14:09
The Division 2 już oficjalnie, będą bonusy dla graczy The Division
1636V

The Division 2 już oficjalnie, będą bonusy dla graczy The Division

The Division 2 pokazało się w Internecie już wczoraj za sprawą wycieku, a teraz Ubisoft oficjalnie zapowiedziało sequel sieciowego TPS-a od studia Massive.

The Division miało swoją premierę dokładnie 2 lata (i jeden dzień) temu. Trzecioosobowa wizyta w postpandemicznym Nowym Jorku pozwoliła spotykać innych graczy i łączyć swoje siły lub obracać się przeciwko sobie w strzelaninach na ulicach, opustoszałych budynkach czy podziemiach miasta. Zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia i szukanie coraz lepszego sprzętu miało przytrzymać graczy na dłużej, lecz tytuł krytykowany był za swoją skromną zawartość. Oby następna odsłona serii nie popełniła tego błędu.

The Division szykuje masę atrakcji z okazji swoich drugich urodzin

The Division 2 zostało zapowiedziane na oficjalnej stronie Ubi. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Ubisoft Massive, które przy okazji podziękowało podziękowało graczom za wsparcie przez ostatnie dwa lata. Co wiemy o "dwójce"? Deweloper obiecuje kontynuację uniwersum rozpoczętego w The Division, przy której ekipie z Massive pomogą Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai i Ubisoft Bucharest. Francuski wydawca wydaje się skupiać wszystkie siły na tym, by uczynić serię równie popularną, co jego większe marki, jak Assassin's Creed czy Far Cry

The Division 2 ma wykorzystać usprawniony silnik Snowdrop i wykorzystać całą masę pomysłów czy lekcji wyniesionych z doświadczeń z poprzedniczką. Więcej konkretów na razie nie podano, ale jeśli gracie w The Division, będziecie mogli pokusić się o zaliczenie nowych osiągnięć "Shield", które przełożą się na wyjątkowe nagrody w "dwójce", gdy ta trafi na rynek. Kiedy to się stanie? Tego nie ujawniono, a więcej informacji poznamy dopiero na czerwcowych targach E3.

Źródło: https://news.ubisoft.com/article/an-announcement-from-massive-entertainment-on-the-division-2

Tagi: playstation 4 Tom Clancy's The Division Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive