Kacper Mądry Kacper Mądry 08.03.2018 15:43
Fire Emblem Heroes z większymi mapami i nowymi bohaterami
237V

Fire Emblem Heroes z większymi mapami i nowymi bohaterami

Fire Emblem Heroes mimo bycia darmową grą oferuje godziny zabawy. Najnowsze aktualizacje wprowadzą jeszcze więcej zawartości.

Fire Emblem Heroes to oczko w głowie Nintendo. Mobilna produkcja przynosi producentowi spore zarobki, przy okazji uczciwe traktując niepłacących graczy.

Fire Emblem Heroes zarobiło prawie $300 milionów dolarów

Fire Emblem Heroes jest stale rozwijane i dziś dowiedzieliśmy się jakie atrakcje czekają na nas w najbliższych tygodniach. Do gry trafią nowe mapy, na których będziemy toczyli zacięte starcia. Tym razem będą one większe od znanych nam lokacji, co pozwoli na wprowadzenie nowych taktyk. W Fire Emblem Heroes spotkamy teraz ogromne jednostki, które zajmą kilka pól na mapie.

Wraz z prowadzeniem nowych map, dojdą nowe cele do wykonania. Kierując dwudziestoma jednostkami będziemy musieli zająć obozy przeciwnika, pokonać jego armię oraz postarać się o jak najwyższy wynik. Co ciekawe, po raz pierwszy w Fire Emblem Heroes, dostaniemy możliwość wezwania naszych znajomych na pomoc. Umożliwi to skorzystanie z ich jednostek do własnej walki.

Fire Emblem Heroes

Oprócz tych zmian, możemy się spodziewać również nowych bohaterów, którzy dołączą do Fire Emblem Heroes. Twórcy opublikowali nowy zwiastun, który prezentuje postacie. Tym razem dostaniemy nową wersję Chrom oraz Morgan.

Fire Emblem Heroes - nowi bohaterowie

 

Źródło: http://toucharcade.com/2018/03/08/fire-emblem-heroes-update-bigger-maps/

Tagi: Fire Emblem Heroes mobile Nintendo Nintendo EPD