Kacper Mądry Kacper Mądry 08.03.2018 15:13
Super Mario Run przecenione o 50%
459V

Super Mario Run przecenione o 50%

Super Mario Run jest jedną z kilku pozycji Nintendo na platformy mobilne. W nadchodzącej promocji kupicie Mariana za połowę ceny.

Super Mario Run jest dostępne za darmo, a grę pobierzecie z Google Play oraz AppStore. Aktywowanie pełnej wersji gry odbywa się poprzez mikrotransakcję, której cena wkrótce zostanie pomniejszona o połowę.

Twórcy Minionków stworzą animację Super Mario

Super Mario Run to produkcja, w której klasyczna mechanika z dwuwymiarowych odsłon serii została przeniesiona i dostosowana do mobilnego wydania. Sterowanie odbywa się tutaj poprzez mazanie palcem po ekranie, a naszym zadaniem jest unikanie nadciągających przeszkód.

Super Mario Run - pokaz rozgrywki

Jeśli zachęciła Was próbna wersja Super Mario Run, ale przed aktywowaniem pełnej gry powstrzymywała dość wysoka cena - mamy dobrą wiadomość. Wkrótce, z okazji Mario Day, cena produkcji zostanie zmniejszona. Dotychczasowe 47,99zł zostanie zastąpione przez 23,99zł. Oferta promocyjna potrwa od 10 do 25 marca. Jest to jedyna opłata jaka jest wymagana do grania w pełną wersję Super Mario Run.

Źródło: http://toucharcade.com/2018/03/08/super-mario-run-celebrates-mario-day-by-offering-the-iap-at-50-off-for-4-99-for-two-weeks-beginning-march-10th/

Tagi: mobile Nintendo EPD super mario run