Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.03.2018 21:38
Christopher Robin. Pierwszy zwiastun kontynuacji przygód Kubusia Puchatka
300V

Christopher Robin. Pierwszy zwiastun kontynuacji przygód Kubusia Puchatka

Christopher Robin – nadchodzący film Disneya, będący kontynuację przygód Krzysia i Kubusia Puchatka doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna. Sprawdźcie jak prezentuje się kultowy bohater w nowej odsłonie.

Akcja Christophera Robina będzie toczyć się wiele lat po wydarzeniach, które mogliśmy śledzić w animowanych przygodach Kubusia Puchatka i spółki. W filmie spotykamy dorosłego Krzysia – w tej roli Ewan McGregor, który wiedzie dorosłe, pełne rutyny życie. Co gorsze, nie ma on nawet czasu dla swojej żony (Hayley Atwell) i dziecka. O tym co jest istotne w życiu postanawiają przypomnieć mu starzy przyjaciele z dzieciństwa.

Zagubieni w kosmosie z pełnym zwiastunem

W obsadzie filmu znajdą się Ewan McGregor (Gwiezdne Wojny), Hayley Atwell (Black Mirror). Głosu zwierzęcym bohaterom użyczą Jim Cummings (Kubuś Puchatek), Chris O’Dowd (Tygrysek), Nick Mohammed (Prosiaczek), Brad Garrett (Kłapouchy), Peter Capaldi (Królik), Sophie Okonedo (Kangurzyca) i Toby Jones (Sowa). W tym momencie ślicznie proszę Disneya również o emisję filmu bez dubbingu.

Christopher Robin - zwiastun

Za reżyserię odpowiada Marc Forster, scenariusz napisała Allison Schroeder. Premiera została zaplanowana na 17 sierpnia.

 

Tagi: christopher robin Disney kubuś puchatek Video