Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.03.2018 14:11
Kiedy aktualizacja Kingdom Come: Deliverance?
769V

Kiedy aktualizacja Kingdom Come: Deliverance?

Warhorse obiecało nam szybkie wydanie aktualizacji 1.3 do Kingdom Come: Deliverance. Na zapowiedziach się skończyło. Łatkę opóźniono i gracze pytają - kiedy pojawi się aktualizacja?

Aktualizacja Kingdom Come: Deliverance do wersji 1.3 miała przynieść sporo poprawek, zmian i nowości nad którymi od premiery pracuje Warhorse. Początkowo mieliśmy czekać do kilkunastu dni, jednak pierwotne plany wydania łatki na początku marca się opóźniły.

Kingdom Come: Deliverance łata Rudego i problem z R2

Normalnym jest więc pytanie - kiedy aktualizacja Kingdom Come: Deliverance? I tu robi się ciekawie. Ekipa Warhorse na Twitterze napisała, że nie ma pojęcia. Trochę więcej napisał Daniel Vavra, który ujawnił, że na PC-tach, aktualizacja 1.3 powinna pojawić się w tym tygodniu. Na konsolach - parę dni później z uwagi na certyfikację.

Dla studia najważniejsze jest by nową łatką nie narobić nowych problemów, co zdarzyło się z poprzednią aktualizacją na PC, która miała poprawiać błędy, ale narobiła nowych i przez to musiała zostać cofnięta na parę dni. Oby tym razem z aktualizacją 1.3 poszło lepiej i osoby czekające na połatanie Kingdom Come: Deliverance się doczekały.

Kingdom Come: Deliverance - zwiastun gry

 

Źródło: Daniel Vavra | TT

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance playstation 4 warhorse