SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2018 19:12
South Park: The Fractured but Whole. Pierwszy dodatek fabularny pojawi się w marcu
296V

South Park: The Fractured but Whole. Pierwszy dodatek fabularny pojawi się w marcu

South Park: The Fractured but Whole zostanie niedługo rozbudowane i zabierze nas do Casa Bonita. Przygotujcie się na wymagające starcie z nowymi i złowieszczymi przeciwnikami.

South Park: The Fractured but Whole zadebiutowało na rynku w dniu 17 października 2017 roku i okazało się świetną kontynuacją potwornie zabawnego i udanego poprzednika. Jakiś czas przed premierą produkcji dowiedzieliśmy się, że gra zaoferuje przepustkę sezonową i dwa dodatki fabularne. Pierwszy z nich pojawi się jeszcze w tym miesiącu i zabierze nas do Casa Bonita.

South Park: Kijek Prawdy dostępne już samodzielnie

South Park: The Fractured but Whole w dniu 20 marca doczeka się pierwszego fabularnego rozszerzenia o nazwie "From Dusk till Casa Bonita". Razem z drużyną Mysteriona i Szopa trafimy do opętanego przez wampiry (oraz gothów) Casa Bonita, gdzie zmierzymy się z nowymi przeciwnościami losu. Taka atrakcja zostanie wyceniona na $11.99, co w przeliczeniu powinno wynieść około 40-50 zł. Poniżej w ramach przypomnienia zwiastun premierowy gry.

South Park: The Fractured but Whole  - zwiastun premierowy

Źródło: Twitter (South Park)

Tagi: dlc from dusk till casa bonita playstation 4 South Park: The Fractured but Whole Ubisoft Ubisoft San Francisco wideo