Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2018 17:18
Far Cry 5 odda w nasze ręce niesamowity edytor Arcade
480V

Far Cry 5 odda w nasze ręce niesamowity edytor Arcade

Far Cry 5 pozwoli na tworzenie iście szalonych akcji i miejscówek. Ubisoft przywiązało wielką uwagę do wewnętrznego edytora i odda do naszej dyspozycji bardzo rozbudowaną funkcję, która znacząco wydłuży żywotność całej gry.

Edytor w Far Cry 5 nie będzie zwykłym dodatkiem. To ogromne narzędzie, którego obecność będzie również zaznaczona w samej kampanii. Podczas przygody trafimy na automaty arcade oraz plakaty reklamujące tę funkcję. Możliwe będzie płynne przejście do tego trybu bez przerywania rozgrywki i wychodzenia do menu głównego. Tworzenie własnych map będzie wyjątkowe ze względu na ogrom możliwości oraz dostęp do materiałów z innych gier Ubisoft . Bez problemu wykorzystamy zawartość z Assassin's Creed: Blackflag, Far Cry: Primal, czy Watch Dogs, co pozwoli nam tworzyć i mieszać środowiska o najróżniejszej atmosferze. Możliwości mają być wręcz nieskończone.

Far Cry 5 zmienia konstytucję USA

Za pomocą edytora stworzymy własne lokacje, misje, wyzwania oraz wydarzenia. Otrzymamy możliwość opracowania ich z myślą o  samotnej rozgrywce lub sieciowych zmaganiach PvP i wieloosobowej współpracy z innymi graczami. Nie zabraknie też funkcji dzielenia się swoimi dziełami oraz rozgrywania projektów stworzonych przez społeczność. Głębia i poziom rozbudowania edytora ma znacznie przewyższać to, co widzieliśmy przy okazji Far Cry 4.

Far Cry 5 - zwiastun edytora Arcade

Far Cry 5 - Edytor Arcade

Otrzymamy specjalne playlisty, a samo Ubisoft będzie dbało o jakość tworzonych treści. W ten sposób wyróżniane będą najlepsze projekty stworzone przez graczy z całego świata. Poniżej próbka możliwości i fragment rozgrywki z mapy stworzonej w edytorze Arcade.

Far Cry 5 - rozgrywka z edytora Arcade

Źródło: https://news.ubisoft.com/article/far-cry-arcade-dramatically-expands-far-cry-5s-map-editor

Tagi: far cry 5 galeria playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap