Daniel Stroński Daniel Stroński 06.03.2018 14:07
Wiedźmin Geralt planuje gościnne występy w innych grach
1432V

Wiedźmin Geralt planuje gościnne występy w innych grach

Wiedźmin 3: Dziki Gon to tylko jedna z trzech produkcji, gdzie Geralt odegrał główną rolę, a do tego pojawia się w karciance Gwint. CD Projekt RED planuje jednak gościnne występy w innych produkcjach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ostatecznie sprawiło, że Geralta znają dziś gracze na całym świecie. Wiedźmińska marka zrobiła karierę i nawet najwięksi deweloperzy opowiadają często, że w swoich RPG-ach inspirowali się jakimś elementem Dzikiego Gonu. CD Projekt RED jest zajęte Cyberpunkiem 2077 i na pewno jeszcze długo Geralt nie pojawi się w nowej grze... chyba że będzie to produkcja innego studia.

Monster Hunter World przedstawia strój i wyposażenie Aloy z Horizon Zero Dawn

Niedawno byliśmy świadkami współpracy twórców dwóch dużych gier - Horizon Zero Dawn i Monster Hunter World. Owocem tej kooperacji była możliwość zdobycia sprzętu Aloy w nowym MonHunie. Z innych większych występów gościnnych w ostatnich latach trzeba też wymienić Akumę z serii Street Fighter, który zasilił grono postaci Tekkena 7.

Co z Geraltem? Marcin Momot z CDP RED zastanawiał się dzisiaj głośno na Twitterze, do jakiej gry mógłby trafić nasz wiedźmin:

Prawdopodobnie niedługo dostaniemy oficjalną zapowiedź takiego gościnnego wystąpienia, ale póki co zastanówmy się, gdzie Geralt mógłby trafić. Nasze typy to:

  • Monster Hunter World - bo wszędzie są potwory do ubicia, a wiedźmini są w tym najlepsi;
  • Soul Calibur VI - bo duże występy w bijatykach to normalka, a kiedy system walki bazuje na broni, Geralt jest idealnym wyborem;
  • NiOh - bo można by zrobić wątek o złym bracie bliźniaku;
  • Assassin's Creed Origins - bo Płotka pokazała już, jak lubi skakać po dachach.

A jakie są Wasze propozycje? Byle nie God of War, bo szkoda Kratosa, a zwycięzca może być tylko jeden.

Źródło: Twitter (@Marcin360)

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl horizon zero dawn Monster Hunter World playstation 4 Soul calibur VI Wiedźmin 3: Dziki Gon