Daniel Stroński Daniel Stroński 05.03.2018 20:04
God of War. Cory Barlog o mitologii nordyckiej w grze
655V

God of War. Cory Barlog o mitologii nordyckiej w grze

God of War będzie wyjątkową odsłoną w całej brutalnej serii z Kratosem. Nordycka mitologia przedstawi zupełnie inne klimaty w stosunku do poprzednich części, ale deweloper zapewnia, że podszedł do tego z należytym przygotowaniem.

God of War już przyszłym miesiącu trafi na konsole PlayStation 4, prawdopodobnie zamiatając konkurencję pod dywan w drodze po tytuł Gry Roku. Produkcja wygląda świetnie, a na dodatek niedawno usłyszeliśmy dobre wieści od polskiego oddziału Sony, który zadbał o rodzimą wersję językową, gdzie w głównej roli usłyszymy charakterystyczny głos aktora Artura Dziurmana.

Artur Dziurman wcieli się w Kratosa w God of War

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się właśnie materiał, na którym reżyser nowej przygody Kratosa, Cory Balrog, opowiedział o nowej mitologii w świecie gry. Po trzynastu latach walki z greckimi bogami, nasz bohater będzie musiał się odnaleźć w świecie nordyckich wierzeń. Jak twórcy podeszli do zupełnie nowych realiów? Balrog w krótkim wywiadzie zapowiada wielkie przywiązanie do detali i każdy element, jaki zobaczymy w grze, ma mieć własną historię. Na własne oczy przekonamy się o tym w przyszłym miesiącu, 20 kwietnia.

God of War - Cory Barlog opowiada o grze

 

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: god of war Sony Interactive Entertainment sony santa monica