Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.03.2018 19:45
Twórcy Trainspotting i To właśnie miłość łączą siły
207V

Twórcy Trainspotting i To właśnie miłość łączą siły

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że nowym Bondem zajmie się reżyser m.in. Trainspotting. Wygląda jednak not, iż Danny Boyle postawi na inny projekt.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, iż Danny Boyle prowadzi w wyścigu na stanowisko reżysera kolejnego filmu z Jamesem Bondem. Wygląda jednak na to, że to inny projekt, a nie Agent 007, skupi uwagę reżysera Trainspotting.

Nowy film Tarantino z dwójką głównych aktorów

Jak podaje The Hollywood Reporter, Boyle połączy swe siły Richardem Curtisem – twórcą m.in. Czasu na miłość. Filmowcy stworzą dla Universal niezatytułowaną jeszcze komedię. Szczegóły o tym obrazie są trzymane w tajemnicy, jednak w tym momencie wiadomo, iż głównym jego motywem ma być muzyka, a akcja ma się toczyć w latach 60-tych lub 70-tych.

Co jednak z Bondem? Według THR negocjacje na ten temat stanęły w miejscu i to komedia Universala będzie następnym projektem Boyla. Jeżeli EON dalej będzie optować za reżyserem z Oscarem na koncie, być może będą musieli przesunąć premierę 25. Bonda. Obecnie film ma zadebiutować 8 marca 2019 roku

Jeżeli jednak wytwórnia postawi na innego reżysera, ciekawie będzie zobaczyć czy pójdą w kierunku uznanego rzemieślnika, czy bardziej młodego uzdolnionego twórcy.

Źródło: http://collider.com/danny-boyle-richard-curtis-comedy/

Tagi: danny boyle richard curtis universal