Kacper Mądry Kacper Mądry 02.03.2018 18:34
Ofensywa Apple. Nowy iPhone X oraz X Plus
3001V

Ofensywa Apple. Nowy iPhone X oraz X Plus

Powoli pojawiają się pierwsze doniesienia o nowych produktach Apple. Co tym razem szykuje gigant z Cupertino?

Dopiero co miał premierę iPhone X, a tu powoli szykuje się jego następca. Czego możemy się spodziewać po firmie zarabiającej krocie na smartfonach?

Który producent smartfonów zarabia najwięcej?

Według najnowszych doniesień możemy się spodziewać, że w 2018 roku Apple zaprezentuje trzy nowe urządzenia. Według przecieków będzie to poprawiony model iPhona X, iPhone X Plus oraz jeszcze jeden iPhone, który będzie zachęcał niską ceną, w porównaniu do topowych modeli.

Najmniej wiemy o "tanim" iPhonie oraz odnowionej wersji iPhona X. Tańsza wersja zapewne będzie pozbawiona części funkcji modelów X i będzie produktem zbliżonym do iPhona 8. Nowa generacja iPhona X ma posiadać poprawione błędy poprzednika oraz nowszy procesor A12.

Więcej za to wiemy o iPhonie X Plus. Telefon został już przez niektórych okrzyknięty mianem phabletu, czyli urządzenia znajdującego się pomiędzy smartfonem, a tabletem. Wszystko przez wielkość ekranu, który może mieć nawet 6,5 cala przy rozdzielczości 1242 x 2688. Mówi się również, że niektóre krają dostaną wersję urządzenia posiadającą wejście na dwie karty SIM. Poniżej zamieszczamy zdjęcie prawdopodobnie prezentujące prototypowe ekrany nadchodzącego iPhona X Plus.

iphone x plus

iphone x plus

 

Źródło: Bloomberg, MacRumors

Tagi: apple iphone mobile x X plus