Daniel Stroński Daniel Stroński 02.03.2018 16:42
Deiland. Symulator Małego Księcia już w PS Store
245V

Deiland. Symulator Małego Księcia już w PS Store

Deiland to kickstarterowa przygoda w magicznym świecie, inspirowana seriami Dragon Quest czy Harvest Moon, ale też powieścią Mały książę. Gra trafiła niedawno na PS Store i mamy zwiastun.

Deiland to kickstarterowy projekt wspierany przez Square Enix Collective, który bez problemu zebrał trzykrotnie większą sumę niż początkowo zakładane $10,000. Mowa tu o RPG-u z otwartym światem, w którym możemy walczyć, sadzić rozmaite rośliny, wytwarzać przedmioty, budować konstrukcje i pielęgnować kontakty handlowe z wyrazistymi NPC-ami.

Przepiękna ścieżka dźwiękowa z Legend of Zelda - Breath of the Wild zapowiedziana

Fabularnie mamy do czynienia z Arco - chłopcem żyjącym na malutkiej planecie Deiland. Zadaniem będzie zbudzić magiczny kryształ wewnątrz planety, ale codzienność bohatera (jest cykl dnia i nocy) upływa na doglądaniu okolicznych terenów, przy czym musimy uważać na głód i zmęczenie. Na swojej drodze spotka dwanaście postaci niezależnych i będzie miał okazję wykonać aż sto misji. Elementy RPG-owe pozwolą także na zdobywanie poziomów doświadczenia, rozwój postaci i naukę zaklęć, z kolei poprzez crafting ulepszamy ekwipunek. Gra trafiła w tym tygodniu do PS Store i wyceniono ją na 59 zł.

Deiland - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1602345155/deiland-rpg-adventure-and-sandbox-game-in-a-little

Tagi: chibig deiland playstation 4 wideo