Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.03.2018 19:49
The Division szykuje miesiąc atrakcji z okazji drugich urodzin gry
731V

The Division szykuje miesiąc atrakcji z okazji drugich urodzin gry

The Division jest już z nami dwa lata. Ten fakt nie mógł przejść bez echa, więc Ubisoft szykuje niespodzianki dla swoich fanów.

The Division w dniu 8 marca będzie obchodziło drugą rocznicę. Ubisoft nie zamierza czekać i rozpoczyna świętowanie urodzin.Tytuł okazał się wielkim sukcesem i przy produkcji bawiło się już 20 milionów graczy z całego świata. Nie wiemy, czy na ten wynik składają się użytkownicy, którzy wypróbowali grę w ramach darmowych weekendów.

The Division zaprasza do powrotów. Nowe wydarzenia już dostepne

The Division początkowo wzbudzało wielkie kontrowersje za sprawą pogorszenia grafiki i paru innych niedoróbek, którym gracze byli zawiedzeni. Ostatecznie twórcy wzięli się w garść, a tytuł został solidnie rozwinięty oraz rozbudowany otrzymując przez kolejne miesiące nowe funkcje, tryby i wydarzenia.

Użytkownicy The Division mogą się spodziewać, że w dniach 1-29 marca będą odbywane specjalne wydarzenia. Każdego tygodnia miesiąca fani mogą liczyć na jedno wydarzenie globalne. Te zmieniać będą świat gry poprzez wprowadzanie modyfikatorów do środowiska i misji. Gracze, którzy wezmą w tym udział mają szansę na zdobycie wyjątkowych nagród za sprawą unikalnych elementów z zastrzeżonych zestawów wyposażenia.

Nie mamy na razie więcej informacji, ale szczegóły powinniśmy poznać na dniach

Tom Clancy's The Division - wydarzenie globalne "Ambush"

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft Massive Ubisoft. wideo