Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.03.2018 17:26
Sony Interactive Entertainment od kwietnia przejdzie ważne zmiany. Firma stawia na gry
621V

Sony Interactive Entertainment od kwietnia przejdzie ważne zmiany. Firma stawia na gry

Nadciągają istotne zmiany w strukturze Sony Interactive Entertainment. Od kwietnia nastąpi roszada prezesów, która ma umocnić dobrą pozycję firmy i przełożyć na zwiększenie generowanych zysków.

Sony Interactive Entertainment ogłosiło, że z dniem 1 kwietnia przejdzie duże zmiany organizacyjne, aby umocnić pozycję firmy i zwiększyć obroty finansowe. Z racji, że marka PlayStation nieustannie rośnie i nabiera na silę, to Sony pokłada w tym filarze duże nadzieje.

Detroit: Become Human z datą premiery!

PlayStation otrzyma większy priorytet, aby spełnić oczekiwania użytkowników na całym świecie. Dlatego właśnie wiceprezes Jim Ryan będzie miał pod sobą dywizje SIEA, SIEE i SIEJA. Będzie także odpowiadał za europejski oddział firmy. John Kodera zajmie się z kolei rynkiem amerykańskim oraz azjatyckim i to właśnie jemu będzie podlegał obecny prezes SIEJA - Atsushi Mortia.

Sony stawia sprawę jasno. Tworzenie i dostarczenie użytkownikom atrakcyjnych tytułów first party stało się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego Shaw Layden, dotychczasowy prezes Woldwide Studios i SIEA, skupi się na pierwszym oddziale. Jego zadaniem będzie tworzenie gier, które w ostatecznym rozrachunku przełożą się na większe dochody całej spółki.

Co to oznacza dla graczy? Miejmy nadzieję, że większą ilość wspaniałych gier na wyłączność.

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/03/01/sony-announces-organizational-structure-changes-set-take-place-april-1/

Tagi: playstation 4 Sony Interactive Entertainment