Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.02.2018 16:02
Motorola RAZR może wrócić jako smartfon ze zwijanym ekranem
510V

Motorola RAZR może wrócić jako smartfon ze zwijanym ekranem

Motorola RAZR swego czasu był najpopularniejszym telefonem nie tylko wśród młodzieży. Później przyszły smartfony i telefony z zamykaną klapką marły. Ale teraz, po kilkunastu latach, RAZR może wrócić.

O planach powrotu do marki Motorola RAZR wspomniał w trakcie targów MWC 2018 prezes Lenovo - Yang Yuanqing. Już rok temu przewijał się pomysł wskrzeszenia tej niesamowicie popularnej niegdyś marki, ale żadne konkrety się nie pojawiły. Jednak dzięki rozwojowi technologii zwijanych ekranów - coś jest na rzeczy.

Moto G6, Moto G6 Plus i Moto G6 Play - specyfikacja i cena

W trakcie tegorocznych targów, Yuanging przyznał w rozmowie z redaktorami Techradar, że wkrótce jego wizja o nowym modelu RAZR powinna ujrzeć światło dzienne, wszystko dzięki postępowi w dziedzinie ekranów.

Z nową technologią, zwłaszcza w dziedzinie zwijanych ekranów, sądzę, że wprowadzimy więcej innowacji w nasze urządzenia. Mam więc nadzieję, że wkrótce będziecie mogli zobaczyć nasz pomysł o to, co właśnie zapytaliście [o Motoroli RAZR]. 

Taki ruch nie jest żadnym zaskoczeniem, zwłaszcza gdy popatrzymy na Nokię, która nostalgicznie wskrzesza stare marki w nowocześniejszej formie. Motorola RAZR mogłaby więc wykorzystać zwijany ekran i zaskoczyć czymś nowym w lekko skostniałym, smartfonowym świecie.

Źródło: https://www.techradar.com/news/motorola-ceo-just-dropped-a-major-hint-at-a-razr-return-complete-with-foldable-screen

Tagi: motorola motorola razr