Daniel Stroński Daniel Stroński 28.02.2018 09:06
Yakuza 6. Demo usunięte z PS Store, bo odblokowywało pełną wersję gry
1264V

Yakuza 6. Demo usunięte z PS Store, bo odblokowywało pełną wersję gry

Yakuza 6 jest jedną z Waszych najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i planowaliście zagrać we wczorajsze demo? Będziecie musieli jeszcze poczekać, bo sprawiło ono wydawcy sporo problemów.

Yakuza 6: The Song of Life zaliczyło falstart. Zapowiadane demo, które trafiło wczoraj do PS Store, nie bez powodu ważyło grubo ponad 30 GB. Półtora miesiąca przed oficjalną premierą, deweloper udostępnił pełną grę, której zawartość miała zostać ograniczona do małego wycinka wersji próbnej. Nie zostało to jednak należycie dopracowane.

Demo Yakuza 6 zajmuje masę miejsca

Trial Yakuzy 6, zamiast przedstawić zapowiadany początek przygody Kazumy Kiryu, zadziałał niektórym osobom jako pełna gra, od razu z zestawem trofeów. Wygląda na to, że "problem" dotyczył wyłącznie amerykańskich kont PSN, ale demo zostało wycofane również u nas. Wydawca SEGA wystosował przeprosiny na Twitterze:

Co ciekawe, gra miała wyjść w marcu, ale została przesunięta na połowę kwietnia, nie dziwi więc obecność pełnej wersji, po prostu deweloper musiał zdecydować się na dodatkowe szlify. Póki co czekamy aż problem zostanie zażegnany i będziemy mieli możliwość zaliczenia pierwszego rozdziału gry. Uwaga na spoilery, bo niektórzy mogli zajść w fabule dalej niż powinni!

Yakuza 6: The Song of Life - zwiastun

 

Tagi: demo playstation 4 Sega wideo Yakuza 6: The Song of Life yakuza team

Nie przegap