Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.02.2018 19:25
Outlast: Bundle of Terror niespodziewanie trafiło na Nintendo Switch
335V

Outlast: Bundle of Terror niespodziewanie trafiło na Nintendo Switch

Twórcy z Red Barrels już wcześniej dawali znać, że seria Outlast trafi na Nintendo Switch. Mało kto spodziewał się jednak tak cichej premiery. Outlast: Bundle of Terror wylądowało dzisiaj w Eshopie, gdzie możecie również składać zamówienie na Outlast 2.

Od dzisiaj możecie kupić Outlast: Bundle of Terror na Nintendo Switch. Jest to pakiet składający się z przerażającego Outlast oraz samodzielnego dodatku Outlast: Whistleblower osadzonego przed historią z właściwej gry.

Outlast 3 - powstają kolejne odsłony horroru

Outlast: Bundle of Terror pozwoli na nowo odwiedzić obskurne zakątki okropnego zakładu dla psychicznego chorych Mount Massive. Historia jest warta poznania, bo swego czasu Outlast było jednym z tytułów, który na nowo napędzał modę na horrory. Gra kosztuje około 90 zł i waży niespełna 6GB. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy i przygotować się na drugą odsłonę, która również trafi na Nintendo Switch w późniejszym okresie. W Eshopie możecie już składać zamówienia przedpremierowe nad Outlast 2, o czym także przypomina zwiastun.

Outlast: Bundle of Terror - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://www.vg247.com/2018/02/27/outlast-bundle-of-terror-switch-eshop-release/

Tagi: eshop nintendo Switch Outlast: Bundle of Terror red barrels wideo