Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.02.2018 17:55
Mary Skelter 2 trafi na PS4 w pakiecie z pierwszą częścią
280V

Mary Skelter 2 trafi na PS4 w pakiecie z pierwszą częścią

PlayStation Vita traci kolejny tytuł na wyłączność. Mary Skelter 2 wyciekło przed oficjalną zapowiedzą. Idea Factory i Compile Heart szykują dla nas nie tylko kontynuacje, ale i odświeżoną "jedynkę".

Mary Skelter 2 to kontynuacja bardzo udanej gry z gatunku dungeon crawler, która wrzucała nas do mrocznego świata pełnego krwi i sado-erotyki. Wszystko wskazuje na to, że brutalne uniwersum powróci jeszcze w tym roku.

Nasza recenzja Mary Skelter: Nightmares

Wygląda na to, że Mary Skelter 2 faktycznie powstaje. Compile Hearts nie zapowiedziało jeszcze gry, ale japońskie sklepy otrzymały specjalne pudełka przeznaczone do zamówień przedpremierowych. Dowiadujemy się z nich, że kontynuacja trafi na PlayStation 4 i będzie zawierała odświeżoną pierwszą część, która doczeka się ulepszonego balansu i nieco usprawnionej rozgrywki. Japońska premiera ma nastąpić 28 czerwca

Mary Skelter 2 - PS4

W ramach przypomnienia Mary Skelter wrzucało nas do wnętrza żyjącego więzienia, które pochłonęło jedno z japońskich miast. Wcielaliśmy się w bohaterów o imionach inspirowanych znanymi baśniami i musieliśmy wydostać z przerażającego miejsca pełnego okrutnych potworów.

Mary Skelter: Nightmares - zwiastun

Źródło: Gematsu

Tagi: compile heart idea factory Mary Skelter 2 playstation 4 wideo