Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.02.2018 09:18
Battlefield 1 znowu grywalne
2012V

Battlefield 1 znowu grywalne

Battlefield 1 po wydaniu ostatniego DLC i towarzyszącej mu łatki stał się niegrywalny. Gra przycinała się każdorazowo po otrzymaniu jakiegokolwiek punktu.

Ostatnie DLC - Apokalipsa - wprowadziło faktyczną apokalipsę na serwerach Battlefield 1. DICE pokazało, że kto jak kto, oni są mistrzem w psuciu swoich gier. W grze pojawił się błąd, który powodował przycinanie za każdym razem gdy zdobywaliśmy jakikolwiek punkt. Co ostatecznie powodowało, że gra była niegrywalna.

Battlefield 1 Apokalipsa dostępne dla posiadaczy przepustki Premium

O sprawie szybko zrobiło się głośno, a studio zapowiedziało załatanie problemu. I to trwało tydzień, gdyż łatka poprawiająca ten okropny błąd udostępniona została wczoraj. Poza poprawą gry, zajęto się także małymi problemami z celownikami w Hellriegerze. Zarówno wersja 1915 Factory jak i 1915 Defensive wreszcie będą wyświetlały prawidłowo optykę.

Dodatkowo zmniejszono także wymagania nowych wyzwań w grze. DICE zapewnia, że postępy nie powinny zostać utracone, ale... przy tej ekipie nigdy nie wiadomo i jeśli spotkacie nowe błędy - nie powinniście być niczym zdziwieni.

Battlefield 1 Apokalipsa - zwiastun dodatku

 

Źródło: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/137542/battlefield-1-emergency-update-notes-02262018

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4